Bundesliga: A Szeged vasárnapi ellenfele 21-gyel! győzte le ellenfelét

Folytatódott a Bundesliga. A Szeged vasárnapi ellenfele, a Löwen is pályára lépett, és nem kegyelmezett…

A német bajnokcsapat 21 góllal! verte meg a Lemgo csapatát. Jakobsen együttese úgy kezdett, ahogy nem igazán szokás a világ legerősebb bajnokságában. 13-0 volt az állás 16 perc játék után, csak ezt követően tudtak a vendégek először betalálni.A félidőben 23-4-re! vezettek a hazaiak, négy gólt kaptak mindössze Bartókéktól.

A második félidőben nem foglalkoztak az állással, sérülés nélkül próbálták meg lehozni a meccset, ami sikerült is. A vége így is tekintélyt parancsoló: 38-17.

A vendégek elkeseredett beállósa elmondta a Skynak adott interjúban, hogy a meccsre nincs mentségük, nincs bocsánat, és látott pár Lemgo-drukkert a meccsen, és az a minimum, hogy kifizetik az utazásukat.

A Szegednek fel kell kötnie a gatyáját, ha eredményesek szeretnének lenni a Löwen ellen. Pastor csapata otthon is simán kikapott, és most még nehezebb feladatuk lesz.