Ifjúsági válogatott: Magabiztos továbbjutás az osztrákok ellen!

Ma játszotta soron következő mérkőzését a magyar ifjúsági válogatott. A világbajnokság nyolcaddöntőjében Bohus Bea tanítványai Ausztriával találkoztak.

A magyar csapat volt az esélyese a találkozónak, és az első perctől kezdve egy motivált csapatot láthatott a lengyelországi közönség.

Az első félidőben látszott, hogy sokkal erősebb játékerőt képviselünk, mint szomszédaink, és ez a második félidőben még jobban megmutatkozott. A vége nagyon sima, 14 gólos győzelem lett. Magyarország – Ausztria: 36 – 22.

A következő ellenfelünk a norvég-spanyol párharc győztese lesz a negyeddöntőben. Bármelyik csapat is jut tovább, nem lesz sétagalopp a lányoknak a holnap találkozó. Szerintetek veszik a következő akadályt is?