Siófoki döntetlen az EHF-kupában

Kicsúszott az irányítás Moen csapatának kezéből.

Fásultan, sok hibával kezdte a mérkőzést a siófoki csapat, az első félidő közepén azonban főleg Pena és Tomori ütemtelen átlövéseinek köszönhetően sikerült nagyobb előnyre szert tenni. Silje Solberg fantasztikus teljesítményt nyújtott a kapuban, azonban továbbra is rengeteg technikai hiba tarkította a hazaiak játékát. A szüntben 18-14 állt eredményjelzőn.

A második félidőben újabb hullámvölgy következett, ezt főleg a pihentetések, illetve Pena hiánya okozta. Utóbbi ismét a spanyol klasszis térdproblémainak volt köszönhető. A játékrész közepén azonban magára talált a hazai együttes, egy 6-0-ás sorozat után úgy tűnt, hogy a szokásos forgatókönyv szerint, simán fog nyerni a Siófok. Az utolsó támadások sorra hibával végződtek a hazaiak oldalán, a Podravka így végül pontot csent az EHF-kupa címvédőjének otthonából.

Végeredmény:SIófok KC-Podravka Vegeta:30-30

Kép:M4Sport