Ma pályára lépett a Telekom Veszprém a férfi Bajnokok Ligájában. A bakonyi csapat az Aalborg vendégek volt.

Nem kezdte jól a mérkőzést a Telekom Veszprém csapata. Az Aalborg bátran játszott, és ez elegendő volt ahhoz, hogy az első félidőben két gólos vezetésre tegyen szert. (18-16).

A második játékrészben a Veszprém megrázta magát, gyorsan átvette a vezetést, és több góllal is vezetni tudtak.

A második félidő derekán, három gólos vendégvezetésnél a dánok megkapták az esélyt, hogy közelebb kerüljenek a Veszprémhez, ugyanis egy rossz cserét követően kettős emberelőnyben voltak a hazaiak. Ezt azonban nem tudták kihasználni, sőt a Davis csapapata jött ki ebből jobban, és néggyel is vezettek. Ehhez Cupara védései is kellettek.

Tíz perccel a vége előtt a dánok kicsit összeszedték magukat, feljöttek egy gólra. Ennél közelebb azonban nem tudtak jönni; a Bonaventura testvérpáros néhány ítéletével nem igazán volta kibékülve a dánok. Ez persze nem azt jelenti, hogy a Veszprém nem megérdemelten nyerte a fontos idegenbeli mérkőzést. Cupara sokat tett a végül magabiztos győzelemért.

A végeredmény: Aalborg – Telekom Veszprém: 27-33.