Ismét összeállítottuk az erősorrendet.

  1. Barcelona: újabb kiütéses győzelmével magabiztosan menetel a B csoport első helyén. A következő körben Veszprémbe látogatott volna, de karanténba került a csapat.
  2. Veszprém: a Barca nyomában jár, nagyarányú papírforma győzelmet aratott. A jövő heti szuperrangadó elmarad a riválist érintő vírushelyzet okán.
  3. Kielce: zsinórban harmadik sikerével az A csoport élére ugrott, és ezúttal a mutatott játékra se lehetett panasz.
  4. Aalborg: űjabb nagy diadalt arattak, négy meccsen nyolc pontot szereztek, nincs mit magyarázni.
  5. Flensburg: A másik Bundesliga csapat is felült a szokásos hullámvasútra, három nagy győzelem után szenvedték el első vereségük.
  6. Kiel: nem játszottak a héten, cserébe a Bundesligában is beleszaladtak egy nagy pofonba.
  7. PSG: megszerezték első pontjaikat, de a teljesítmény továbbra sem tükrözi az elmúlt években megszokottakat.
  8. Vardar: simán verték az eddig hibátlan riválisuk, felidézve a szkopjei mentalitást.
  9. Porto: a szegedi B csapat elleni győzelemmel négy pontra tornázta fel magát.
  10. Brest: elégedettek lehetnek a négy meccsen szerzett négy ponttal, nem volt esélyük Kielcében.
  11. Nantes: a kieli győzelem bizakodásra adott okott, de ezúttal nemvárt súlyos vereség lett a vége Dániában.
  12. Elverum: korrekt helytállás Párizsban, két pontjuk van három meccsen.
  13. Szeged: még legalább egy, de inkább két forduló van hátra, hogy elkezdjen visszatérni tíz hiányzójuk. Addig a tisztes helytállás maradhat a cél.
  14. Motor: elmaradt a Kiel elleni mérkőzésük, és az első pontok is váratnak magukra.
  15. Zagreb: tizennyolc gólos vereség a Barca ellen, nincs még pontjuk.
  16. Celje: tizenöt gólos vereség a Veszprém ellen, pont nélkül állnak.

2968 megtekintés.

Megosztás