Ha valakinek nem lett volna elég a Veszprém hazai veresége a Bajnokok Ligájában, az böngéssze át a férfi bajnokság magyar eredményeit. Többek között Rolandas Bernatonis (képünkön) hét góljával, megszerezte első győzelmét az Eger.

A tabellán harmadik Ferencvárosban hiába a 6-6 Bujdosó és Kovacsics gól, a hazai Cegléd összességében kettővel jobbnak bizonyult, többek között azért, mert a második félidőben mindössze 9 vendéggólt engedélyezett!

Mint a bevezetőben is említettük, az Eger végre megszerezte az első győzelmét. Második félidei játékával, kis túlzással szinte kiütötte a Komlót.

A Gyöngyös nem tudta kihasználni a Fradi botlását, szintén nem várt vereséget szenvedett a „kis” Veszprémtől.

Eredmények: Cegléd – Ferencváros 26-24 (13-9), Eger – Komló 33-26 (15-15), Gyöngyös – Veszprémi KKFT 24-27 (13-16)

fotó: handballeger.hu