Hamarosan indul a női Európa-bajnokság, ennek kapcsán pedig úgy gondoltuk, hogy nyereményjátékot hirdetünk.

Egy hamarosan induló online kézilabdás bolt jóvoltából nyerhetsz egy pólót; ehhez semmi mást nem kell tenni, mint:

• megtippelni a 2020-as női EB döntőjének a végkimenetelét, rendes játékidőben. Ki játszik ki ellen, és mennyi lesz a végeredmény. Természetesen nem kell pontosan eltalálni a végeredményt, mindenképpen hirdetünk nyertest, lehet az is elég a nyereményhez, hogy ha eltalálod, melyik két válogatott csap össze a fináléban. A bejegyzés alá kell írni a tippedet. Pl: Magyarország – Norvégia: 20-20.
  • A Handballexpert oldalt követni Facebookon és Instagramon. A győztest ellenőrizzük a platformokon.

A nyereményjátékban mindenki részt vehet. A bejegyzés alá december 3-áig, az első mérkőzés kezdési időpontjáig lehet a tippeket írni. A döntőt követően igyekszünk minél hamarabb győztest hirdetni.

A helyes megfejtők online sorsoláson vesznek részt. A győztesnek postázzuk a választott pólók egyikét. A Facebook és az Instagram a nyereményjátékban semmilyen formában nem vesz részt.

Megbeszélés alapján a póló mintája elcserélhető más, hasonló fazonú póló mintájára. Kvázi bármely dizájnt választhatod.