A női-válogatott az EHF Euro Cup keretein belül két mérkőzésen lép pályára, a jövő héten Debrecenben már Párizs lesz a tét.

Kedd

Európa Liga

18:45 Silkeborg – Dinamo Bukarest

18:45 Savehof – Hannover

20:45 Füchse Berlin – Kadetten

20:45 Rhein Neckar – Nexe

Szerda

Bajnokok Ligája

18:45 Kielce – GOG (Sport1)

20:45 Montpellier – Zágráb (Sport1)

Női Európa bajnoki selejtezők

15:00 Azerbajdzsán – Észak-Macedónia

15:00 Törökország – Montenegró

16:00 Bulgária – Szerbia

17:00 Görögország – Horvátország

18:00 Litvánia – Spanyolország

18:00 Olaszország – Franciaország

18:45 Luxemburg – Izland

20:00 Feröer-szigetek – Svédország

EHF Euro Cup

20:25 Ausztria – Svájc

Férfi bajnokság

18:00 Csurgó – Ferencváros

Csütörtök

Bajnokok Ligája

18:45 Veszprém – Szeged (Sport1)

20:45 PSG – Plock (Sport1)

EHF Euro Cup

19:15 Norvégia – Magyarország (M4Sport)

Bundesliga

19:00 Göppingen – Füchse Berlin

Női Európa bajnoki selejtezők

16:30 Izrael – Szlovákia

17:30 Finnország – Csehország

17:45 Koszovó – Lengyelország

18:10 Lettország – Szlovénia

19:00 Ukrajna – Németország

20:00 Bosznia-Hercegovina – Románia

20:00 Portugália – Hollandia

Péntek

Bundesliga

19:00 Gummersbach – Balingen

20:00 Hannover – Hamburg

Szombat

Férfi bajnokság

17:00 Budakalász – Telekom Veszprém

18:00 Fejér-B.Á.L. Veszprém – Balatonfüred

18:00 Gyöngyös – Dabas

18:00 Komló – Csurgó

18:00 NEKA – Eger

18:00 Szeged – PLER

EHF Euro Cup

15:00 Svájc – Norvégia

17:00 Magyarország – Ausztria (M4Sport)

Bundesliga

19:00 Kiel – Erlangen

20:30 Melsungen – Flensburg

Női Európa bajnoki selejtezők

17:00 Izrael – Németország

Vasárnap

Férfi bajnokság

19:00 Ferencváros – Tatabánya (Duna World)

Bundesliga

15:00 Bergischer – Eisenach (Sport2)

16:30 Leipzig – Lemgo

16:30 Magdeburg – Stuttgart

18:00 Wetzlar – Rhein Neckar

Női Európa bajnoki selejtezők

18:00 Csehország – Portugália

18:00 Észak-Macedónia – Litvánia

18:00 Franciaország – Lettország

18:00 Hollandia – Finnország

18:00 Horvátország – Bosznia-Hercegovina

18:00 Izland – Feröer-szigetek

18:00 Lengyelország – Koszovó

18:00 Montenegró – Bulgária

18:00 Németország – Izrael

18:00 Románia – Görögország

18:00 Spanyolország – Azerbajdzsán

18:00 Svédország – Luxemburg

18:00 Szerbia – Törökország

18:00 Szlovákia – Ukrajna

18:00 Szlovénia – Olaszország

FOTÓ: MKSZ/CSEH PÉTER

9344 megtekintés.

Megosztás