A dél-koreai csapat nem tudott gondot okozni a mieinknek.

Ismerjük azt a közhelyet, hogy egy nagy torna első meccse mindig nehéz, épp azért sokan féltették a magyar válogatottat a Dél-Korea elleni találkozótól, még ha az nem is nagyon lehetett kérdés, hogy Chema Rodríguez csapata lesz az esélyes.

A magyar válogatott ehhez méltóan kezdte a találkozót, az első félidő után 21-11 állt az eredményjelzőn. Bánhidi Bence és Rosta Miklós is kitűnő volt a falban, a koreai hibákból jöttek a gyors gólok. A második félidőben viszont némileg visszaesett a koncentráció, aminek következtében végül nem született kiütéses győzelem, de a legfontosabb, a két pont megvan. A korábban említetteken kívül érdemes még kiemelni Mikler Rolandot is, aki az első félidőben több védéssel segítette a csapatot, Chemának pedig lehetősége volt az érdemi rotációra.

Kiemelt kép: Infostart